Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Jak dbamy o czystość i dezynfekujemy naszą flotę

Szanowni Państwo,
W związku z rozwojem epidemii koronawirusa COVID-19 i pojawiającymi się w związku z tym pytaniami dotyczącymi bezpieczeństwa klientów korzystających z wypożyczalni samochodów, pragnę przekazać Wam poniższą informację dotyczącą kwestii tego, w jaki sposób zapewniamy dezynfekcję samochodów oraz bezpieczeństwo klientów korzystających z pojazdów:

Od piątku 13.03.2020 r. w zakresie dezynfekcji pojazdów korzystamy ze specjalistycznego preparatu Dezyradus na bazie alkoholu, działającego bakteriobójczo i wirusobójczo, stosowanego w obszarze dezynfekcji powierzchni i narzędzi medycznych (na prośbę udostępnimy kartę charakterystyki produktu).
W naszym wewnętrznym procesie wydania pojazdu stosujemy aktualnie procedurę, zgodnie z którą samochód po odbiorze od klienta oraz bezpośrednio przed wydaniem ma dezynfekowane: kierownicę, lewarek zmiany biegów, lewarek hamulca ręcznego, wyświetlacz z radiem, klamki wewnątrz pojazdu oraz podłokietnik, klamki zewnętrzne samochodu.
Ponadto samochód jest dostarczany do klienta przez kierowcę zaopatrzonego w rękawiczki jednorazowe, tak więc nie dochodzi do dotykania odkażonych powierzchni przez skórę.
Dopuszczamy możliwość uzasadnionej 24-godzinnej zwłoki w dokonaniu zwrotu pojazdu w przypadku przechodzenia przez użytkownika kwarantanny.

W przypadku dalszych wątpliwości, pozostajemy do Waszej dyspozycji,
Zespół Kaizen Rent

 

Ikona lewa strzałkapowrót

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.