Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Wypożyczalnia samochodów
Katowice

Adres oddziału

Ikona dom

Al. Roździeńskiego 188D
40-203Katowice

Rezerwacja samochodu

Ikona telefon

tel.:+48 76 727 99 99
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ikona koperta

email: obsluga@kaizenrent.pl

Wypożyczalnia samochodów Katowice

Sieć wypożyczalni samochodów Kaizen Rent posiada swoje punkty w każdym z dużych Polskich miast. Jeden z nich znajduje się w Katowicach - stolicy województwa Śląskiego, oraz najważniejszym mieście Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Lokalizacje naszych wypożyczalni dobierane są z myślą o potrzebach naszych klientów. Przede wszystkim dlatego, że zdajemy sobie sprawę z ich potrzeb zarówno biznesowych jak i tych związanych z wielkością oraz dostępnością floty samochodowej. Decydując się na wynajem samochodu, Katowice z pewnością są dobrym punktem startowym dla wszystkich podróżujących na południe. Zwłaszcza jeśli mówimy o położonych w nie tak dalekiej odległości stolicach Czech oraz Słowacji - Pradze i Bratysławie.

Wypożyczalnia aut - Katowice - Kaizen Rent

 W ramach naszej floty po Polskich drogach jeździ już tysiąc nowoczesnych samochodów osobowych oraz pojazdy typu cargo. Wiemy, że klienci wypożyczalni samochodów Kaizen Rent mają różne potrzeby. Mając to na względzie, w obrębie naszych usług oferujemy samochody zróżnicowane zarówno pod kątem ceny jak i klasy. Do wyboru przez naszych klientów mamy do wyboru samochody o silnikach benzynowych oraz ekologiczny wybór jakim są auta z napędem hybrydowym.

Decydując się na skorzystanie z Kaizen Rent - wynajem aut Katowice do wyboru mają Państwo takie modele aut jak:

 • Toyota Aygo X-cite 1.0
 • Toyota Yaris Hybrid Active 1.5
 • Toyota Auris Hybrid Active Wagon 1.8
 • Toyota Corolla 1.6
 • Toyota RAV4 Premium Style 4X4 2.5
 • Opel Corsa
 • Nissan Micra

Ceny wynajmu pojazdów różnią się w nie tylko w zależności od klasy samochodu, ale również w zależności od czasu na jaki klient zdecyduje się pojazd wynająć. W zależności od potrzeb Kaizen Rent oferuje wynajem w trzech różniących się od siebie zasadami użytkowania samochodów, trybami.

Wynajem krótkoterminowy

Jest to najbardziej standardowa forma wynajmu samochodu. Samochód wynajęty w dowolnym z naszych punktów można zwrócić w jednej z 19 innych lokalizacji wypożyczalni samochodów Kaizen Rent. Cena wynajmu pojazdu w ramach tej oferty waha się między 70 a 165 złotymi i zależna jest od dziennego limitu kilometrów oraz od segmentu wybranego auta. 

Wynajem średnioterminowy

Nazywany również wynajmem samochodów na miesiące. Jest to alternatywa dla leasingu pojazdów, w ramach którego wchodzi pełen pakiet ubezpieczeń samochodów, pewność obowiązującego przeglądu, serwisowanie pojazdów w ramach ceny oraz takie usługi jak chociażby zmiana opon z zimowych na letnie. Decydując się na tę formę wynajmu, nasi klienci nie muszą się przejmować żadnymi formalnościami. Wystarczy tylko przyjechać do oddziału, a wszystkie usługi zostaną zrealizowane w ramach naszej usługi. 

Cena miesięcznej opłaty za wynajem samochodów w tej usłudze zaczyna się już od 1165zł za miesiąc użytkowania. Umowa zawierana jest na określony czas, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przedłużyć czas wynajmu.

Obecnie, w ramach naszej promocji, mogą Państwo odebrać 10% rabatu na wynajem auta na miesiące. Wystarczy jedynie, że wybór konkretnego modelu oraz przeprowadzenie całej procedury odbędzie się drogą internetową. Włącznie z płatnością.

Wynajem długoterminowy

Głównie skierowane do klientów, którzy chcą powiększyć swoją flotę samochodów dostawczych, bez konieczności ubiegania się o konkretne fundusze celowe od banku, lub innych instytucji finansowych. W ramach tej usługi posiadamy odstępne samochody hybrydowe o rocznym limicie kilometrów 30 000.

Tutaj możesz zobaczyć pełną listę pojazdów, na które możesz się zdecydować, jeśli

interesuje cię tani wynajem aut - Katowice Kaizen Rent.

Wynajem aut - Katowice - przydatne informacje

 Nasza wypożyczalnia znajduje się w południowej części miasta. Przy ulicy Zygmunta Jankego 11, 40-615 Katowice.

Wypożyczalnia samochodów Kaizen Rent w Katowicach znajduje się przy zjeździe z autostrady A4 przy wjeździe do centrum miasta. Lokalizacja ta pozwala na szybkie dojechanie do punktu, bez konieczności przejeżdżania przez najbardziej zakorkowane ulice Katowic.

Katowice położone są zaraz przy jednej z głównych dróg w Polsce. Jak dostać się do miasta:

 • autostrada A4 biegnąca spod zachodniej granicy z Niemcami przez Legnicę, Wrocław oraz Opolę aż do Rzeszowa i granicy z Ukrainą
 • Droga krajowa nr 1, wiodąca na północ przez Częstochowę oraz Łódź.

Wypożyczalnia Samochodów Katowice - Pyrzowice 

Osoby przylatujące do Katowic samolotem w celach biznesowych zainteresowane zapewne będą, w jaki sposób najszybciej dostać się do wypożyczalni samochodów. Katowice - Pyrzowice znajdują się w wysuniętej na północ części miasta. Do centrum miasta można dostać się pociągiem bezpośrednio z lotniska pociągiem linii AP3. Jest to linia kursująca między portem lotniczym a Dworcem Głównym. Aby dostać się do wypożyczalni samochodów Kaizen Rent z centrum Katowic można użyć komunikacji miejskiej i dojechać na przystanek Katowice Francuska WORD. Można się tam dostać poniższymi liniami

 • autobus linii 900 w kierunku Katowice Cmentarz Komunalny
 • autobus linii 600 w kierunku Katowice Ceglana Szpital Kliniczny
 • autobus linii 110 w kierunku Muchowiec Korty Pętla

Kiedy decydujesz się na wynajem samochodu

Stacje paliw w okolicy:

 • Lotos Optima - Mikołowska 58, 40-063 Katowice
 • BP - Francuska 40, 40-507 Katowice
 • BP - Górnośląska, 40, 40-511 Katowice
 • Lotos Stacja paliw - Francuska 40, 40-001 Katowice

 Oddanie czystego auta to dobra praktyka wszystkich, którzy decydują się na wynajem samochodów. Poznań posiada dużą ilość myjni. Poniżej znajduje się lista kilku z nich:

 • Myjnia bezdotykowa 24h Ehrle - Szybowcowa 21, 40-502 Katowice
 • Myjnia ręczna 3 Stawy - Pułaskiego 60, 40-276 Katowice
 • Myjnia Bezdotykowa - Graniczna 54 - 40-081 Katowice
 • MTM Tomasz Stojek - Mikołaja Kopernika 30, 40-064 Katowice

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.