Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Wypożyczalnia samochodów
Kraków

Adres oddziału

Ikona dom

ul. Balicka 4
30-149Kraków

Rezerwacja samochodu

Ikona telefon

tel.:+48 76 727 99 99
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ikona koperta

email: obsluga@kaizenrent.pl

Wypożyczalnia samochodów Kraków

 Kaizen Rent jest wypożyczalnią samochodów, mającą swoje dedykowane punkty w wielu miejscach w kraju. Stolica Małopolski jest jednym z naszych największych oddziałów, w których mogą się Państwo zdecydować na wynajem samochodu. Kraków jest również punktem, w którym dla Państwa wygody, dostępne są zarówno samochody osobowe jak i dostawcze.
Poniżej znajduje się lista przykładowych pojazdów, które znajdują się w naszej flocie:
- Samochody Klasy B - Opel Meriva, Seat Ibiza
- Samochody Klasy R - Toyota ProAce
Wszystkie dostępne modele samochodów mogą Państwo zobaczyć tutaj.

Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby, w stosunku do wynajmu. W takim wypadku nieocenioną pomocą jest sprawdzona wypożyczalnia samochodów. Kraków, jako jedna z naszych głównych siedzib, oferuje możliwość krótkoterminowego oraz długoterminowego wynajmu auta. Samochody wziąć można na dni, miesiące oraz lata.

Dla wygody naszych klientów, w przypadku zdecydowania się na wynajem długoterminowy, klient nie wiąże się na z góry założony okres. W odróżnieniu od umowy leasingowej z bankiem, ma pełną dowolność co do momentu, w którym zdecyduje się na zwrot samochodu. Nie jest również zobowiązany do

 Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice

Kaizen Rent – Wypożyczalnia aut Kraków, ul. Balicka 4 30-149
Starając się zapewnić naszym klientom jak największą wygodę zarówno w momencie wypożyczania oraz zwrotu samochodów, nasz Krakowski oddział znajduje się na obrzeżach miasta, przy zjeździe z obwodnicy (droga krajowa nr 7) na Bronowice.

Dobrze skomunikowane przedmieścia bez nadmiernego ruchu, są idealną lokalizacją w której powinna znaleźć się wypożyczalnia samochodów. Kraków Balice jest właśnie takim miejscem. Na przystanku „Bronowice Wiadukt”, który znajduje się niedaleko wypożyczalni, zatrzymują się autobusy linii:

-120 – jedzie z osiedla Bronowice Małe na Osiedle Krowodrza Górka
-139 – jedzie z Mydlniki przez Piasek na Kombinat
-172 – jedzie z Bronowice Małe na Kombinat
-173 – jedzie z Azory na Nowy Bieżanów Południe

Niedaleko przystanku komunikacji miejskiej oraz drogi wylotowej na autostradę A4 jest dogodną lokalizacją zarówno dla wynajmujących, oraz oddających pojazd.

Wypożyczalnia samochodów Kraków – Lotnisko

Nasza wypożyczalnia aut w Krakowie znajduje się w promieniu kilku kilometrów od Portu Lotniczego Kraków im. Jana Pawła II. Oferując dla wszystkich podróżujących samolotem szybki i bezproblemowy wynajem aut. Naszym atutem jest szeroki wachlarz samochodów w naszej flocie oraz nowe modele samochodów.

 Porady dla kierowców w Krakowie

Jak dojechać i wyjechać z miasta:
Wypożyczalnia samochodów w Krakowie znajduje się przy ulicy Balickiej 4 na zachodzie miasta. Niedaleko zjazdu z obwodnicy Krakowa – droga krajowa nr 7, oraz autostrady A4.

Kraków jest bardzo dobrze skomunikowanym miastem. Jest połączony z resztą kraju trzema głównymi drogami krajowymi i jedną autostradą:
- Droga krajowa nr 7 – prowadzi z Radomia przez Kielce do przejścia granicznego ze Słowacją w Hyżne
- Droga krajowa nr 79- prowadzi z Katowic do Warszawy przez Sandomierz
- Droga krajowa nr 94 – prowadzi z przejścia granicznego z Niemcami w Jędrzychowicach, przez Wrocław i Katowice do przejścia granicznego z Ukrainą, przez Rzeszów
- Autostrada A4 – prowadzi z Krzyżowej, przez Wrocław, Opole, Katowice, Kraków oraz Rzeszów do przejścia granicznego z Ukrainą w Korczowej

Stacje benzynowe – Kraków, Wypożyczalnia Samochodów Kaizen Rent

Poniżej znajdą Państwo listę stacji benzynowej w pobliżu naszej wypożyczalni samochodów w Krakowie. Bardzo prosimy, oraz przypominamy o zwrot wypożyczonego samochodu z pełnym bakiem paliwa.

 • ARGE Stacja Paliw - Adres: Pasternik 65, 30-962 Kraków
 • Stacja Paliw ORLEN – Adres: Jasnogórska 2b, 31-000 Kraków
 • BP Rondo – Adres: Josepha Conrada 81, 31-157 Kraków
 • Shell – Adres: Josepha Conrada 33, 31-357 Kraków
 • Stacja CNG – Adres: Kraków - Balicka 84, 33-332 Kraków

 Jeśli natomiast zechcą Państwo zostawić wynajęty samochód w bezpiecznym miejscu, warto skorzystać z parkingów strzeżonych, które znajdą Państwo między innymi w następujących lokalizacjach:

 • Długa 72, 31-358 Kraków
 • 12, Dajwór, 31-052 Kraków
 • Krowoderska 8, 31-144 Kraków
 • Czarnowiejska 4, 33-332 Kraków
 • plac Wszystkich Świętych 5, 31-004 Kraków
 • Kalwaryjska 15, 30-504 Kraków

Informacje i porady dotyczące poruszania się po Krakowie:

Od początku 2019 roku obowiązują nowe zasady poruszania się samochodami po mieście. Spółka gminy Miejska Infrastruktura zlikwidowała konieczność umieszczania za szybą samochodu poświadczenia opłacenia przez mieszkańców możliwości poruszania się po Strefie Ograniczonego Ruchu. Efektem czego, może zwiększyć się ruch w centrum miasta; generowany również przez ruch pojazdów nieupoważnionych. Nie zalecamy poruszania się po Strefie Ograniczonego Ruchu w samochodach wypożyczalni Kaizen Rent – nie posiadają one homologacji na jazdę w wyżej wymienionych strefach.

Statystyki wskazują, że na 1000 mieszkańców Krakowa przypada ponad 750 samochodów. W związku z tym, Kraków należy do jednego z najbardziej zakorkowanych miast w Europie. Przejazd przez miasto, zwłaszcza w godzinach szczytu, nie należy do najprzyjemniejszych. Poniżej znajduje się lista ulic, które radzimy unikać podczas jeżdżenia po mieście:

- między ul Dielta a ul Grzegórzecką
- między ul. Bratysławską a Prądnicką
- ul. Ofiar Dąbia
- Rondo Ofiar Katynia
- Rondo Mogilskie
- ul. Nowohucka
- ul. Wielicka
- Zakopianka
- ul. Radzikowskiego
- ul. Konopnickiej

 Gdzie zwrócić samochód Posiadamy 10 punktów w całym kraju, w których można zwrócić wynajęty samochód. Lokalizacje najbliższe do miasta Kraków. Wypożyczalnia samochodów Kaizen Rent:
- Katowice ul. Ceglana 4, 40-514 Katowice tel +48 76 727 99 99
- Rzeszów ul. Rejtana 51, 35-301 Rzeszów tel +48 76 727 99 99
- Lublin ul. Smyczkowa 1, 20-400 Lublin tel +48 76 727 99 99
- Wrocław ul. Strzegomska 206-208, 54-432 Wrocław tel +48 76 727 99 99 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.