Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Wypożyczalnia samochodów
Lublin

Adres oddziału

Ikona dom

ul. Wilhelma Orlika-Ruckmana 10
20-400Lublin

Rezerwacja samochodu

Ikona telefon

tel.:+48 76 727 99 99
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ikona koperta

email: obsluga@kaizenrent.pl

Kaizen Rent - wypożyczalnia samochodów - Lublin

Nasza sieć wypożyczalni samochodowych działa prężnie już w jedenastu największych miastach w całej Polsce. We wschodniej części kraju, jeden z naszych punktów wynajmu pojazdów znajduje się w stolicy województwa lubuskiego - Lublinie.

Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów pełna mobilność. Z tego powodu wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i dokładamy wszelkich starań, by utrzymać najwyższą jakość świadczonych usług. Jednym z naszych standardów jest możliwość oddania samochodu z floty Kaizen Rent w dowolnym innym mieście, w którym znajduje się nasza placówka. 

Wynajem samochodów - Lublin - Stolica Innowacji

Przez ostatnie kilka lat inwestorzy patrzą na wschód Polski coraz bardziej przychylnie. Również wypożyczalnia Kaizen Rent podąża tym trendem. Decydując się na wynajem samochodów, Lublin jest placówką w której do dyspozycji naszych klientów przygotowane są najnowsze modele samochodów w segmentach B, C, D oraz SUV.

Dobór floty jest dla nas bardzo ważny. Głównym czynnikiem, którym kierujemy się przy wyborze samochodów, jest ich bezpieczeństwo. Zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Kierując się tą ideą, wśród naszych pojazdów znajdują się jedynie nowe samochody, które oprócz posiadania pełnego wyposażenia, są cyklicznie serwisowane przez profesjonalistów.

Poniżej znajdują się przykładowe pojazdy, które znajdują się na stanie wypożyczalni aut Lublin - Kaizen Rent.

Segment B:
Toyota Yaris już od 1 165 zł miesięcznie
Opel Corsa już do 1 165 zł miesięcznie
Nissan Micra już od 1 165 zł miesięcznie

Segment C
Opel Astra już od 1 350 zł miesięcznie
Toyota Auris TS DIesel - już od 1 500 zł miesięcznie
Nissan Juke - już od 1 350 zł miesięcznie

W naszej ofercie znajdują się również samochody dostawcze, pojazdy mogące pomieścić do 8 pasażerów czy auta o napędzie hybrydowym o zmniejszonej ilości emisji szkodliwych gazów CO2 do środowiska naturalnego. Chcemy, aby wypożyczalnia samochodów Lublin - Kaizen Rent miała w swojej ofercie rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Oczywiście, wszystko przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Decydując się na wynajem aut, Lublin to placówka, w której można wynająć samochody w trzech różnych planach. Wynajem długoterminowy, krótkoterminowy, a nawet samochód na jeden dzień. Dla wielu jest to rozwiązanie bardziej korzystne niż leasing czy kredyt. Po pierwsze, taka forma wynajmu nie obciąża zdolności kredytowej osoby lub przedsiębiorstwa. Z umowy można również zrezygnować w dogodnym momencie i nie narażać się na dalsze koszta.

Wszystkie samochody dostępne w naszej ofercie mają aktualny przegląd oraz są serwisowane przez naszych profesjonalistów. Dla naszych klientów zagwarantowany jest również serwis, w momencie usterki wynajętego samochodu oraz darmowa wymiana opon z zimowych na letnie, podczas zmiany sezonów. Wszystkie auta mają wykupiony pełny pakiet ubezpieczeniowy oraz są dostępne do odbioru w dwadzieścia cztery godziny od momentu złożenia zamówienia.

Dodatkowe informacje dla kierowców

Lublin jest jednym z dwóch najważniejszych ośrodków miejskich na wschodniej Polsce. Położony około 100 kilometrów od granicy z Ukrainą i niewiele dalej od Białoruskiej, przez ostatnie kilka lat bardzo dynamicznie się rozwija. Do miasta prowadzą dwie drogi krajowe; 12 która łączy Lublin z Łodzią, oraz 19 którą dojechać można do Warszawy. Infrastruktura stworzona dookoła miasta usprawnia podróż wszystkim, którzy szybko chcą przejechać przez Lublin. Wypożyczalnia samochodów Kaizen Rent jest odpowiedzią na wymagania naszych klientów. Dzięki naszym staraniom, możesz bezpiecznie i sprawnie poruszać się po wschodniej Polsce.

Wypożyczalnia samochodów Lublin - Lotnisko
Do miasta można dostać się również samolotem. W Lublinie znajduje się jeden port lotniczy. Położony jest na wschodzie miasta. Można się do niego dostać autobusem linii 5, odjeżdżającym spod Dworca Głównego PKP i jadącym w kierunku Mełgiew. Dojazd z Lotniska komunikacją miejską trwa około 30 minut.

Lublin posiada bardzo dużo stacji samochodowych oraz myjni. Lista znajdujących się w okolicy punktu Kaizen Rent:

Stacje Paliw:
BP - Bohaterów Września 27
BP - Aleja Mieczysława Smorawińskiego 27
Shell - Aleja Spółdzielczości Pracy 43
AVIVA - Częstochowska 19

Myjnie samochodowe:
Myjnia Krycha - Bursaki 14
Wolf-Moto Tomasz Wilczek - Berberysowa 2
Hestia - Myjnia samochodowa - Aleja Spółdzielczości Pracy 28
Myjnia bezdotykowa - Bolesława Prusa 8

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.