Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Wypożyczalnia samochodów
Poznań

Adres oddziału

Ikona dom

ul. Wagrowska 2
61-369Poznań

Rezerwacja samochodu

Ikona telefon

tel.:+48 76 727 99 99
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ikona koperta

email: obsluga@kaizenrent.pl

 Wypożyczalnia samochodów Poznań 

Wypożyczalnia samochodów Kaizen Rent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy zdecydowali się na wynajem samochodów osobowych. Poznań - stolica wielkopolski, znajduje się niedaleko stolicy Niemiec - Berlina, oraz jest świetnie skomunikowana z resztą kraju za pomocą sieci autostrad oraz dróg szybkiego ruchu. Dlatego jest to jeden z najlepszych punktów, w którym możesz zdecydować się na wypożyczenie samochodu. Poznań jest również jednym z głównych dworców przesiadkowych w Polsce. Dla osób, które poruszają się koleją łatwa dostępność samochodu do wypożyczenia w wypożyczalni Kaizen Rent jest dodatkowym atutem. Zwłaszcza, że samochody wypożyczone w jednym z naszych punktów, można zwrócić w dowolnym innym w Polsce.

Wypożyczalnia Samochodów Poznań - najtaniej w Kaizen Rent

Nasza flota to już 1000 nowoczesnych, nie starszych niż jeden rok, samochodów osobowych oraz cargo. Wiemy, że nasi klienci mają różnorodne potrzeby, dlatego samochody, które oferujemy, to nie jedynie klasa premium, ale również VANy, SUVy i auta osobowe o ekonomicznym standardzie. Wypożyczalnia samochodów Poznań - Kaizen Rent - podobnie jak dziewiętnaście innych placówek ulokowanych w największych miastach w Polsce oferuje takie modele samochodów jak:

 

 • Seat Leon
 • Nissan Juke
 • Opel Insignia

W wypadku wynajmu na miesiące, tak zwanego krótkoterminowego, posiadamy dostępne pojazdy już od 1165zł netto za miesiąc. W cenę, za wyjątkiem możliwości użytkowania pojazdu, wchodzi również pełen pakiet ubezpieczeniowy oraz pewność zrobionego i obowiązującego przeglądu. Nie musisz przejmować się również zmianą opon z zimowych na letnie oraz miejscem, w którym będziesz je przechowywał. Wystarczy że przyjdziesz do naszego oddziału i wszystko zrobimy za Ciebie.

Tylko teraz możesz również odebrać 10% rabat na wynajem średnioterminowy samochodu. Wystarczy, że zdecydujesz się na konkretny model samochodu i całą procedurę wynajmu, włącznie z płatnością, dokonasz online.

Tutaj możesz zobaczyć pełną listę pojazdów, które Kaizen Rent Wypożyczalnia AUT Poznań posiada w swojej flocie.

Wynajem aut - Poznań - przydatne informacje

Nasza wypożyczalnia znajduje się w południowej części miasta. Przy ulicy Romana Wągrowskiej 2, 61-369 Poznań. 

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu znajduje się w położonej na południowym końcu miasta dzielnicy Rataje. Na prawym wybrzeżu Warty. W pobliżu dwóch zjazdów z autostrady A2. Koło miejscowości Jaryszki oraz Luboń. Oznacza to, że można się bardzo łatwo i szybko dostać do nas “po trasie”.

W jaki sposób można dostać się do Poznania

 • Autostrada A2 będąca częścią międzynarodowej drogi łączącej Berlin z Warszawą. przejeżdża przez Łódź i następnie dojeżdża do granicy białoruskiej. Jest to jedna z głównych dróg w kraju.
 • Droga szybkiego ruchu S5, z Kłodzka przez Wrocław do Poznania. Następnie można kierować się nią przez Bydgoszcz do drogi szybkiego ruchu S7, którą można dostać się do Trójmiasta

Port lotniczy Poznań Ławica:

Bardzo często osoby które przylatują do miast decydują się na wynajem samochodów. Poznań posiada Port Lotniczy Ławica, z którego można dostać się do wypożyczalni samochodów Kaizen Rent w prosty sposób, za pomocą komunikacji miejskiej. Wystarczy wsiąść do autobusu linii 159, który kursuje na trasie do centrum miasta, a następnie przesiąść się w dowolny tramwaj jadący w stronę Osiedla Rataje (13, 5, 12). Wypożyczalnia jest w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, tak aby wypożyczanie oraz oddanie samochodu nie wiązało się z niepotrzebnymi niedogodnościami dla naszych klientów. 

Komunikacja Miejska:

W pobliżu wypożyczalni znajduje się Dworzec PKP Poznań Starołęka, z którego można dostać się do miasta za pomocą kolei podmiejskich.

Niedaleko jest również przystanek Rondo Rataje, z którego odjeżdżają połączenia tramwajowe:
7 - w stronę Zawady
1 - w stronę Franowo
11- w stronę Starołęka
13 - w stronę Junimkowo
5 - w stronę Górczyn
12 - w stronę Osiedle Sobieskiego
4 - w stronę Połabska

Kiedy decydujesz się na wynajem samochodu

Stacje paliw w okolicy:
Stacja paliw Orlen - Zamenhofa 140, 61-131 Poznań
BP Kurlandzka 2, 61-285 Poznań
Circle K Piłsudskiego 110, 61-246 Poznań
Circle K Bobrzańska 21, 61-248

Parkingi strzeżone w okolicy:

Parking Strzeżony - osiedle Dębina 61, 61-450 Poznań
Parking Strzeżony “Orlik” - osiedle Orła Białego 44, 61-251 Poznań
GMM Auto Plus. Parking Strzeżony - osiedle Armii Krajowej 100, 61-204 Poznań
Parking - ul. Strzelecka 49, 61-889 Poznań
Parking Strzeżony Józef Gajowiecki - Wrocławska 25, 61-838 Poznań

Oddanie czystego auta to dobra praktyka wszystkich, którzy decydują się na wynajem samochodów. Poznań posiada dużą ilość myjni. Poniżej znajduje się lista kilku z nich:

Auto-Spa, myjnia bezdotykowa - ul. Zamenhofa 140, 61-131 Poznań
Myjnia Ręczna Błysk - Osiedle Piastowskie 36, 61-151 Poznań
Myjnia ręczna Soft99 - plac Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań
Samochodowa Myjnia Ręczna Morgan ul. Winklera 1, 60-246 Poznań

Dla wszystkich, którym zależy na czasie polecamy nie przejeżdżać przez miasto. Poznań można objechać obwodnicą od zachodniej strony miasta. Jest to część drogi S11 biegnącej z północy na południe. Będzie to na pewno najbardziej ekonomiczne rozwiązanie pod kątem czasu. Jeśli jednak musisz wjeżdżać w granice miasta, postaraj się, żeby nie było to między godzinami 7 a 9 rano. Poznań jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce w godzinach porannych. Poniżej znajdziesz listę miejsc, które polecamy unikać, jeśli zależy Ci na płynnej jeździe i nie chcesz utknąć w korku.

 • Starołęcka, która jest jedną z ulic dojazdowych do wypożyczalni samochodów. Poznań Kaizen Rent; bywa często zakorkowana na odcinku od ul. Hetmańskiej do skrzyżowania z ul. Wagrowską przez Rondo Starołęka. W przeciwną stronę najgorszym odcinkiem jest ul. Hetmańska od wysokości ulicy Fabrycznej aż do ronda.
 • Przejazd na ulicy Zamenhofa w stronę Starołęki. Korek zaczyna formować się na wysokości skrzyżowania ulic ze Szczytnicka
 • Od wschodu dojazd do Ronda Rataje jest zakorkowany już od wysokości ulicy Milczańskiej.
 • Zalecamy unikania ulic Wyszyńskiego, Estkowskiego, Północnej, Niezłomnych, alei Niepodległości i Królowej Jadwigi
 • Jedną z najbardziej zakorkowanych ulic jest Niestachowska. Samochody stoją w kierunku centrum już na wysokości alei Solidarności. Podobnie sytuacja wygląda na ulicach Wojska Polskiego oraz Lutyckiej.
 • Zdarzają się również korki przy dojeździe do autostrady. Na bramkach na węźle Poznań - Krzesiny i ciągną się do węzła Koniko oraz Franowo.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.