Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Wypożyczalnia samochodów
Rzeszów

Adres oddziału

Ikona dom

ul. Rejtana 51
35-310Rzeszów

Rezerwacja samochodu

Ikona telefon

tel.:+48 76 727 99 99
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ikona koperta

email: obsluga@kaizenrent.pl

Kaizen Rent - wypożyczalnia samochodów - Rzeszów 

Jeden z dwudziestu oddziałów naszych wypożyczalni znajduje się w najbardziej wysuniętym na wschód dużym mieście w Polsce - Rzeszowie. Jako, że jest to miejsce położone bardzo blisko zarówno granicy z Ukrainą jak i Słowacją, wiele osób przybywających tutaj w celach biznesowych decyduje się na wynajem samochodów. Rzeszów jest również jednym z miast znajdujących się na trasie planowanej Via Carpatia. 

Inicjatywy stworzonej przez środkowoeuropejskie państwa członkowskie Unii Europejskiej. Zgodnie z planami jest to droga, która łączyć ma Północ i Południe Europy. Zaczynając się na Litwie a kończąc w Grecji. Zakończenie tej inwestycji drastycznie zwiększy potencjał tego regionu.

Kaizen Rent - wypożyczalnia samochodów Rzeszów - Cennik 

Z troską o naszych klientów przygotowaliśmy różne możliwe opcje wynajmu samochodów. W zależności od potrzeby przewidujemy możliwości wynajmu samochodu na dni, miesiące oraz lata.

Wynajem na dni w Kaizen Rent - Wypożyczalni Aut – Rzeszów

W zależności od klasy samochodu, pojemności silnika oraz marki, w naszej flocie dostępne są samochody, których koszt wynajmu na dzień wahać się będzie od 185 złotych do 70 zł. Wszystkie samochody posiadają ważny przegląd, odpowiednio dobrane do pory roku opony oraz pełny pakiet ubezpieczeniowy.

Każdy samochód wypożyczony w jednym z naszych punktów można zwrócić w dowolnym innym z 20 oddziałów ulokowanych w największych miastach w Polsce. Nasze wszystkie wypożyczalnie działają całą dobę.

Wynajem na miesiące w Kaizen Rent - Wypożyczalnia Aut - Rzeszów

Wyjazd średnioterminowy jest zyskującym na popularności rozwiązaniem. W odróżnieniu od leasingu czy kredytu, nie musisz wypełniać niepotrzebnych formalności czy starać się na pozwolenia od banku. Możesz cieszyć się użytkowaniem nowego samochodu od ręki już od 1165 złotych miesięcznie.

Oczywiście w koszt wynajmu wliczone jest ubezpieczenie oraz przegląd. Na wypadek jakiejkolwiek awarii samochodu można oddać go do jednego z naszych punktów wypożyczania samochodów w Polsce. My zajmiemy się naprawą. Wynajem samochodu na miesiące to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo. Jednym z naszych standardów jest utrzymywanie nowej floty samochodów.

Wynajem na lata w Kaizen Rent - Wypożyczalnia Aut - Rzeszów

Jest to bardzo popularne rozwiązanie dla właścicieli firm transportowych. Wielu z nich zatrudniając nowego pracownika nie chce ponosić kosztów związanych z zakupem nowego pojazdu. Dlatego coraz częściej opcją, na którą się decydują jest wynajem samochodów. Rzeszów, za sprawą swojej lokalizacji, jest jednym z głównych punktów spedycyjnych w których wspomaganie w zarządzaniu flotą oferowane przez Kaizen Rent może okazać się nieocenioną pomocą.

Nowością w naszej ofercie są samochody napędzane silnikiem Diesel. Dwie najnowsze propozycje, które znalazły się w naszej flocie to Toyota Aventis Sedan i Toyota Auris Touring Sport. Samochody dostępne są już od 1500 zł netto miesięcznie w umowie na 12 miesięcy.

Wszystkie modele samochodów, które znajdują się w ofercie Kaizen Rent a Car Rzeszów,  możesz zobaczyć tutaj.

Informacje dla Kierowców

Nasz oddział wypożyczalni samochodów w Rzeszowie znajduje się przy ulicy Rejtana 51, na południu miasta w dzielnicy nazywającej się Nowe Miasto. Niedaleko obwodnicy Rzeszowa (droga krajowa nr. 94), umożliwiając naszym klientom szybkie i bezproblemowe wydostanie się i wjechanie do miasta bez stania w uciążliwych korkach.

Miasto jest połączone z resztą Polski za pomocą rozbudowanej sieci nowoczesnych dróg i autostrad. Jako, że Rzeszów jest położony na styku dwóch bardzo ważnych, Europejskich szlaków handlowych.
1) Autostrada A4 jest połączeniem wschód-zachód, którą można przedostać się z Ukrainy do Berlina przez Rzeszów, Kraków, Górnośląski Okręg Przemysłowy i Wrocław,
2) Droga krajowa numer 19. Łączy ona kraje bałtyckie z Południową Europą. W Polsce można dostać się nią również do Białegostoku przejeżdżając przez Lublin,
3)Droga krajowa numer 9, będąca częścią międzynarodowej drogi E371, którą z Rzeszowa można dostać się do Warszawy. 

Kaizen Rent - wypożyczalnia samochodów Rzeszów - Lotnisko

W Rzeszowie znajduje się jeden z dziesięciu największych portów lotniczych w Polsce. Położony jest we wsi Jasionka, oddalonej od centrum miasta o 13 kilometrów i połączone z nim komunikacją miejską. Kursują tam dwa autobusy o liniach 51 i 53.

Nasza wypożyczalnia oddalona jest o około 20 minut spacerem od Dworca Głównego, w którym te połączenia kończą swój bieg. Można się też do nas dostać komunikacją miejską.

Z Dworca Głównego dojeżdżają do nas połączenia:
- Autobus 0A - na przystanek Rejtana 08
- Autobus 0B - na przystanek Rejtana Millenium Hall 07
- Autobus 27 - na przystanek Niepodległości pawilony 02

Wszystkie przystanki znajdują się w pobliżu Uniwersytetu Rzeszowskiego, oraz bliskiej odległości do oddziału wypożyczalni samochodów Kaizen Rent.

Poniżej znajduje się lista stacji benzynowych oraz myjni samochodowych w mieście Rzeszów. Wypożyczalnia Samochodów Kaizen rent w imieniu swoich pracowników prosi, by oddać samochód z bakiem pełnym paliwa oraz wyczyszczony.

 Stacje benzynowe:
- Stacja Paliw E. Leclerc aleja Tadeusza Rejtana - przy centrum handlowym
- Watkem Stacja Paliw - aleja Armii Krajowej 4
- Shell - ul. Hetmańska 46
- Circle K - aleja Tadeusza Rejtana 18

Myjnie samochodowe:
- Samoobsługowa myjnia bezdotykowa Czysto.pl - aleja Tadeusza Rejtana 6
- Perfect Shine Auto Detailing - ul. Strażacka 9a
- Auto-Błysk, Myjnia Samochodowa - ul. Marii Skłodowskiej-Curie 10

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.