Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Wypożyczalnia samochodów
Warszawa

Adres oddziału

Ikona dom

Postępu 2
02-699Warszawa

Rezerwacja samochodu

Ikona telefon

tel.:+48 76 727 99 99
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ikona koperta

email: obsluga@kaizenrent.pl

Kaizen Rent – wypożyczalnia samochodów – Warszawa

Kaizen Rent jest działającą w całej Polsce wypożyczalnią samochodów osobowych oraz dostawczych. Wśród dwudziestu punków działających w największych miastach w obrębie całego kraju, nie mogło zabraknąć oddziału w Warszawie.

Dla wygody naszych klientów, wszystkie samochody należące do floty Kaizen Rent można zwrócić w dowolnym, innym punkcie na terenie całego kraju. Mając na uwadze, że Warszawa jest obecnie centrum biznesowym Polski, nasza wypożyczalnia znajduje się tam w dogodnej lokalizacji dla wszystkich, którzy do stolicy przyjeżdżają samochodem, koleją, a nawet przylatują samolotem.

Decydując się na wynajem samochodu, Warszawa zdaje się idealną lokalizacją. To właśnie tutaj znajdują się siedziby największych przedsiębiorstw polskich oraz zagranicznych działających na terenie naszego kraju. Miasto jest również najczęstszym punktem docelowym delegacji oraz podróży służbowych.

Mając to na względzie, zdajemy sobie sprawę, jak bardzo biznes potrzebuje elastyczności. Niekiedy okazuje się, że delegacja niespodziewanie się przedłuża o kilka dni, albo trzeba będzie wybrać się w zupełnie inne miejsce w kraju. Dlatego decydując się na wynajęcie samochodu, Warszawa Kaizen Rent oferuje kilka możliwych rozwiązań, które odpowiadają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Kaizen Rent Warszawa – Wypożyczalnia Samochodów

  • Wynajem na dni – Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy do stolicy przyjeżdżają tylko na chwilę. Podobnie jak inne wypożyczalnie samochodów w Warszawie oferujemy możliwość użytkowania pojazdów Kaizen Rent w rozliczeniu dziennym. W momencie zawierania umowy prosimy o przewidywaną ilość dób, podczas których auto będzie w Państwa użytkowaniu. Znając jednak dynamicznie zmieniające się scenariusze, które pisze codzienność nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rzeczony wynajem skrócić bądź wydłużyć. W zależności od potrzeby naszych klientów można to zrobić kontaktując się z jednym z naszych konsultantów telefonicznie, lub wykorzystując panel online.

W naszej ofercie posiadamy atrakcyjne modele samochodów w wielu segmentach:
Segment B
Toyota Yaris już od 70zł za dzień
Nissan Micra już od 85zł za dzień
Segment  C
Toyota Corolla już od 85zł za dzień
Toyota Auris już od 120 zł za dzień
Segment SUV
Toyota RAV4 już od 155zł za dzień
Nissan Qashqai już od 165 zł za dzień

  • Wynajem długoterminowy – Drugą możliwością, jaką oferujemy naszym klientom, jest długoterminowe wypożyczenie samochodu. Warszawa, obok Wrocławia, Poznania i Krakowa jest jednym z naszych największych punktów, w których pewnym jest zwiększona dostępność naszych samochodów.

Pełną listę naszych pojazdów oferowanych w ramach wynajmu długoterminowego w Kaizen Rent – Wypożyczalnia Samochodów Warszawa – zobaczą Państwo tutaj.

Wszystkie samochody, które znajdują się w ofercie wypożyczalni samochodów Kaizen Rent posiadają ważny przegląd, oraz opłacony pełen pakiet świadczeń ubezpieczeniowych. Jednym z naszych najważniejszych standardów jest oferowanie Państwu na wynajem pojazdów nowych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprawić, aby samochody dostępne w naszej wypożyczalni nie miały więcej niż jeden rok. 

Kaizen Rent wynajem samochodów dostawczych – Najtańsza wypożyczalnia samochodów – Warszawa

Oferta wypożyczalni samochodów Kaizen Rent w Warszawie obejmuje również szereg samochodów dostawczych, które można wynająć w atrakcyjnych cenach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rozwijających się firm logistyczno-transportowych, kurierskich oraz innych, które zorientowane są na rozwój floty samochodów. W odróżnieniu od leasingu, zdecydowanie się na skorzystanie z opcji wynajmu długoterminowego w Kaizen Rent, nie wiąże się z dodatkowym obciążeniem zdolności kredytowej przedsiębiorstwa.

Dzięki takiemu rozwiązaniu firmy nie są ograniczane funduszami, które mogą zostać przekazane na rozwój przedsiębiorstwa. Kaizen Rent chce dawać przedsiębiorcom możliwość wzrostu, zatrudniania nowych pracowników i stawiania na nowe technologie, bez zbędnego zawracania sobie głowy bankowymi formalnościami. Z tego również powodu w ramach naszych usług, oferujemy wsparcie w procesie rozwoju floty. Działamy jako bezpośredni doradca w sprawie administracji flotą.

W ramach naszych usług jesteśmy zobowiązani do zautomatyzowania procesu napraw samochodów, w taki sposób, żeby nieprzewidziane  usterki nie stały na przeszkodzie w punktualnej realizacji zamówień. Możemy zaimplementować system raportowania on-line, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział nie tylko gdzie znajdują się twoi pracownicy, ale również na jakim etapie realizacji zamówienia, do którego oddelegowani zostali zobowiązani, obecnie są. Dla osób korzystających z pakietu zarządzania flotą Kaizen Rent, przewidziane są preferencyjne stawki, zarówno na wynajem, jak i na dodatkowe usługi takie jak przegląd czy naprawy. 

Kaizen Rent – Wypożyczalnia Samochodów – Warszawa Okęcie 

Warszawski oddział wypożyczalni samochodów Kaizen Rent znajduje się w bliskiej odległości od warszawskiego Lotniska Chopina. Punkt mieści się przy ulicy Kłobuckiej 25, po drugiej stronie ulicy od Lotniska, nie dalej niż 15 minut na pieszo. Tuż koło drogi wylotowej ze stolicy S79. Dzięki naszej lokalizacji, dojazd oraz wyjazd z wypożyczalni odbywa się bezproblemowo i nie wymusza od naszych klientów wjeżdżania w ścisłe centrum.

Dodatkowe informacje dla kierowców

Warszawa jest świetnie skomunikowanym miastem, do którego wiedzie dużo dróg o charakterze krajowym. Do najważniejszych należy droga nr. 8, prowadząca z Katowic do Warszawy oraz autostrada A2 łącząca środkową Polskę i biegnąca ze wschodu na zachód.

Do miasta można dostać się również samolotem. W Warszawie znajdują się dwa lotniska o zasięgu międzynarodowym. Jedno jest w samym mieście – Lotnisko Chopina – w pobliżu którego znajduje się oddział Kaizen Rent – Wypożyczalnia Samochodów Warszawa. Drugie – Port Lotniczy Modlin – położony jest w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki na północ od stolicy. Z centrum miasta połączone jest koleją PKP. Dojazd kolejką to około 30 minut.

Bardzo prosimy o oddanie samochodu z pełnym bakiem oraz w miarę możliwości wyczyszczonego, jeśli zdecydowali się państwo na wynajem auta. Warszawa posiada bardzo dużo stacji samochodowych, oraz myjni. Lista znajdujących się w okolicy punktu Kaizen Rent:

Stacje Paliw:
- Stacja Paliw ORLEN, Jamesa Gordona Bennetta 2B, 02-159 Warszawa
- Stacja Paliw ORLEN - aleja Wyścigowa 2, 02-681 Warszawa
- Stacja Paliw ORLEN - Postępu 16, 02-676 Warszawa
- Stacja Paliw ORLEN - Franciszka Hynka 2, 02-001 Warszawa
- Stacja Paliw ORLEN - Wołoska 28, 02-583 Warszawa

Myjnie samochodowe:
Clean Car - Sójki 33A, 02-812 Warszawa
Ręczna Myjnia Samochodowa Eco&Tech - Postępu 13, 02-672 Warszawa
CARSAN - Taśmowa 7, 02-677 Warszawa
Jalles.pl - Wałbrzyska 4, 02-739 Warszawa

Dojazd do centrum:

Z uwagi na znajdujące się blisko lotnisko, okolica, w której znajduje się punkt wypożyczalni Kaizen Rent jest bardzo dobrze skomunikowana. Na dworzec centralny odjeżdża autobus linii 174 z przystanku rondo ONZ. Najbliższy przystanek metra w okolicy to Służew.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.