Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Wypożyczalnia samochodów
Wrocław

Adres oddziału

Ikona dom

ul. Strzegomska 206-208 p.208
54-432Wrocław

Rezerwacja samochodu

Ikona telefon

tel.:+48 76 727 99 99
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ikona koperta

email: obsluga@kaizenrent.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Wypożyczalnia samochodów Kaizen Rent oferuje swoje usługi we wszystkich największych miastach w Polsce. Jeden z oddziałów naszej wypożyczalni znajduje się w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, Wrocław jest miastem w którym będziesz mógł skorzystać z całego szerokiego spektrum naszej oferty.

Kaizen Rent to nowoczesna wypożyczalnia samochodów Wrocław. Bez kaucji, ukrytych opłat oraz konieczności podawania wrażliwych danych karty kredytowej dokonasz bezpłatnej rezerwacji samochodu przez Internet. Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa i potrzeby naszych klientów każdy z samochodów dostępnych w naszej flocie nie jest starszy niż rok. Wszystkie posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa, aktualne przeglądy, ubezpieczenie i możliwość wynajęcia dodatkowych akcesoriów, w zależności od celu podróży wypożyczającego.

 

Car Rental Wrocław

Wiemy również, że w dzisiejszych czasach wszystko dzieje się bardzo szybko. Zwłaszcza jeśli mówimy o biznesie. Kaizen Rent Car Rental Wrocław oferuje elastyczne rozwiązania dla biznesmenów. Na wypadek nagłej zmiany planów oferujemy możliwość w pełni bezpłatnej rezygnacji z wynajmu zarezerwowanego pojazdu do 24 godzin przed datą odbioru. Klient ma również pełną dowolność jeśli chodzi o skrócenie lub wydłużenie najmu. Z uwagi na maksymalne zwiększenie wygody naszych klientów, wszelkie formalności związane ze zmianą terminu wynajmowania samochodu można dokonać on-line. Samochód wypożyczony w jednym z naszych oddziałów, może zostać zwrócony w dowolnym innym punkcie na terenie kraju.

Kaizen Rent - wypożyczalnia samochodów Wrocław – tanio dostępne modele samochodów:

- Toyota Yaris – już od 70 zł netto za jeden dzień, przy limicie 200 kilometrów na dzień
- Nissan Micra – już od 85 zł netto za jeden dzień, bez limitu kilometrów
- Toyota Corolla – już od 85 zł za jeden dzień, bez limitu kilometrów

Wszystkie modele samochodów, które możesz wynająć w wypożyczalni samochodów Wrocław Kaizen Rent możesz zobaczyć tutaj.

Wszystkie nasze pojazdy dostępne są w jednym z trzech planów najmu, które zaspokoją wymagania każdego segmentu naszych klientów. Samochody można wynajmować zarówno na dni, miesiące oraz na dłuższe terminy. Jest to usługa wygodna zarówno dla właścicieli przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Skorzystanie z naszych usług to przede wszystkim stałe i transparentne koszty. Decydując się na wynajem samochodu masz pewność, ze jeździsz pojazdem z wykupionym pełnym pakietem ubezpieczeniowym, posiadającym dodatkowe usługi w postaci car assistance i ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. Do tego kwestia serwisowania aut, naprawy wszystkich usterek i awarii a nawet zmiany opon i przechowywanie dodatkowych kompletów to wszystko zadania po stronie Kaizen Rent. Podobnie, w momencie jakiegokolwiek wypadku komunikacyjnego, wypożyczalnia samochodów Kaizen Rent dopełnia wszelkie formalności związane z ubezpieczycielem i dochodzenia ewentualnych odszkodowań. Wszystko w ramach jasnej, przejrzystej i niezmiennej opłaty i ułatwionej obsługi klienta za pomocą aplikacji eKaizen24.

WROCŁAW - wypożyczalnia samochodów poleca

Nasz oddział we Wrocławiu mieści się przy ulicy Strzegomskiej 206 – 208. Punktem orientacyjnym, który może ułatwić zlokalizowanie naszej wypożyczalni jest Hala Strzegomska. Duże centrum handlowe na wrocławskim osiedlu Nowy Dwór.

Przy wyborze lokalizacji kierowaliśmy się potrzebami klientów i staraliśmy się, żeby Kaizen Rent jawiła się jako dobrze skomunikowana z resztą miasta wypożyczalnia samochodów. Wrocław Lotnisko Strachowice, znajdujące się w niedalekiej odległości zapewnia wygodę dla wszystkich tych, którzy do miasta dostali się, bądź odlatują samolotem. Wypożyczalnia znajduje się również w dogodnym miejscu jeśli chodzi o wyjazd i wjazd do miasta. Między drogą krajową nr 5 nazywaną obwodnicą śródmiejską Wrocławia łączącą Kłodzko z Poznaniem, a autostradową obwodnicą A8, która łączy się bezpośrednio z autostradą A4. Wybranie tych dróg na pewno ułatwi sprawną komunikację po mieście i pozwoli uniknąć stania w korkach. Zwłaszcza w godzinach szczytu.

Jak dojechać do Wrocławia

Z powodu uwarunkowań historycznych, Dolny Śląsk jest bardzo dobrze skomunikowaną częścią Polski. Znajduje się tu wiele dróg lokalnych oraz autostrada A4, która przecina kraj ze wschodu na zachód. Jeśli decydujesz się na wynajem aut, Wrocław nie jest wyjątkiem od tej reguły. Znajduje się blisko dwóch ważnych europejskich stolic – Berlina oraz Pragi – i jest doskonałym punktem wypadowym w góry.

Do miasta prowadzą trzy główne drogi. Wspomniana wcześniej autostrada A4, którą można dojechać z Berlina aż pod granicę z Ukrainą przejeżdżając po drodze przez Wrocław, Opole, Katowice, Kraków oraz Rzeszów.
Nowo wybudowana droga ekspresowa S5 w kierunku Poznania, którą można dojechać do Koszalina.
Droga ekspresowa s8, która łączy Wrocław z Warszawą, przejeżdżając przez Łódź.

Wrocław - których miejsc unikać w godzinach szczytu

Jeśli chodzi o poruszanie się po samym mieście, jeśli nigdy tu nie byłeś i zdecydowałeś się na wynajem samochodu, Wrocław już kilka lat z rzędu szczyci się niechlubnym tytułem najbardziej zakorkowanego miejsca w kraju. Problem wynika z przedwojennej, wąskiej zabudowy która w momencie projektowania nie przewidywała nawet istnienia samochodów. Drugim istotnym czynnikiem jest niechęć mieszkańców do komunikacji zbiorowej. Mimo tego, że dobrze rozwinięta to Wrocławianie często mówią o niej jak o  awaryjnej i niepunktualnej.

We Wrocławiu znajduje się również najbardziej zakorkowana ulica w kraju. Na odcinku między ul. Pszczelarską a Ołtaszyńską w godzinach porannych samochody poruszają się ze średnią prędkością 2,2km/h. W godzinach szczytu zalecamy omijać również następujące odcinki:

 • bramki na autostradzie a4, gdy jedziemy do Wrocławia od strony Zgorzelca
 • wyjazd z ulicy Kościuszki w ulicę stawową
 • ulica Strzegomska w obu kierunkach
 • rondo Rotmistsza Pileckiego
 • ulica Krakowska w okolicach parku Wschodniego
 • zjazd ulic Hallera, Klecińskiej i Grabiszyńskiej
 • wyjazd z miasta przez Leśnicę - ulica Kosmonautów
 • zjazd z estakady w kierunku Traugutta na placu Wróblewskiego
 • przejazd przez centrum miasta - ulica Kazimierza Wielkiego i Krupnicza

Wrocław - przydatne informacje

Komunikacja miejska

Poniżej znajduje się lista autobusów, które kursują z przystanku Nowy Dwór, znajdującym się przy wypożyczalni samochodów Kaizen Rent we Wrocławiu.

 • Autobus 132 - z Nowego Dworu do Poczty Polskiej przez Dworzec PKP, Dworzec PKS i centrum miasta
 • Autobus 148 – z ulicy Dworcowej na Leśnicę. Przejeżdża niedaleko centrum miasta i Dworca PKP
 • Autobus 149 - z Placu Grunwaldzkiego na Kuźniki. Przejeżdża koło Dworca Głównego PKP i PKS
 • Autobus 142 - z Karłowic na Nowy Dwór, przez centrum miasta

Lista stacji benzynowych w okolicy wypożyczalni samochodów Kaizen Rent

Użytkowników samochodów prosimy bardzo o napełnienie baku samochodu przed zwróceniem go do wypożyczalni. W przeciwnym razie równowartość pełnego baku zostanie doliczona do rachunku klienta. Poniżej znajduje się lista stacji benzynowych, wraz z adresami:

 • Orlen – ul. Grabiszyńska 187, 53-437 Wrocław
 • BP Kometa 145 - ul. Grabiszyńska 266, 53-234 Wrocław
 • Circle K - ul. Braniborska 84, 53-680 Wrocław
 • Stacja Paliw Orlen - ul. Tęczowa 5, 53-601 Wrocław
 • Stacja Paliw Orlen - ul. Muchoborska 9, 54-424 Wrocław

Myjnie samochodowe we Wrocławiu

Bardzo prosimy o zwrócenie czystego samochodu. Jeśli w trakcie trasy doszło do zabrudzenia pojazdu w znaczący sposób oto lista myjni samochodowych znajdujących się w okolicy:

 • Auto Car Myjnia Samochodowa – ul. Jana Długosza 34
 • Myjnia Bezdotykowa Nikita – ul. Mysłowicka 47
 • Basja Arkady - Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.