Rezerwacja samochodu:Numer telefonu:+48 76 727 99 99
PolishEnglish
Logo Kaizen Rent

Wybierz miejsce i czas wynajmu

Wypożyczalnia samochodów
Gdańsk

Adres oddziału

Ikona dom

ul. Spadochroniarzy 16
80-298Gdańsk

Rezerwacja samochodu

Ikona telefon

tel.:+48 76 727 99 99
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Ikona koperta

email: obsluga@kaizenrent.pl

Wypożyczalnia Samochodów Gdańsk

Będący częścią aglomeracji trójmiejskiej Gdańsk jest punktem, w którym znajduje się jedna z filii wypożyczalni samochodów Kaizen Rent. Wiedząc, jak istotna dla naszych klientów jest możliwość swobodnego oraz sprawnego poruszania się po kraju, zdecydowaliśmy się na otwarcie placówki w największym mieście na Pomorzu. Oprócz tego, że Gdańsk jest największym na północy Polski miastem, to wraz z Sopot oraz Gdynią stanowi centrum kulturowo-biznesowe regionu. Położony jest również w niedalekiej odległości od wschodniej granicy - zwłaszcza Obwodu Kaliningradzkiego.

W Gdańsku znajduje się również jeden z największych portów na Bałtyku, z którego regularnie kursują promy i statki handlowe do takich miast jak Nynäshamn i Karlskrona w Szwecji, Kaliningrad w Rosji czy do Danii.

Dla osób poruszających się koleją, jest to jeden z głównych punktów przesiadkowych w północnej Polsce. Powoduje to, dobrze widziana jest ułatwiona dostępność takich usług jak wynajem samochodów. Gdańsk posiada również jedyne duże lotnisko w regionie. 

Kaizen Rent - Wypożyczalnia Samochodów Gdańsk 

Ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodowych Kaizen Rent posiada oddziały w najbardziej newralgicznych punktach w kraju. Ze względu na wygodę naszych klientów, samochodu wypożyczone w jednym z naszych punktów można oddać w dowolnym innym znajdującym się na terenie kraju. Dlatego też dużą wagę przywiązujemy do równomiernego rozwijania naszej infrastruktury.

Decydując się na usługi, jakie oferuje Kaizen Rent - Wypożyczalnia Samochodów Gdańsk - nasz klient ma pewność całościowej, kompleksowej obsługi. Wszystkie samochody dostępne w naszej flocie znajdują się na stronie internetowej w zakładce “Pojazdy”. Jednym z naszych standardów jest udostępnianie naszym klientom samochodów nowych. W ramach usług wynajmu na dni oraz wynajmu długoterminowego wypożyczalnia aut Gdańsk Kaizen Rent zobowiązuje się, że wszystkie auta posiadają ważny przegląd. Co ważniejsze, wszystkie samochody posiadają wymagalne pakiety ubezpieczeń jak również ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Również wszystkie działania o charakterze serwisowym oraz naprawczym realizowane są w ramach opłacanego przez klienta wynajmu poprzez wypożyczalnię Kaizen Rent.

Oznacza to, że w razie jakiejkolwiek awarii na drodze, wymiany opon czy innej nieprzewidzianej sytuacji - klient nie musi przejmować się zbędnymi formalnościami. Wystarczy, że wraz z samochodem stawi się w jednym z naszych punktów a resztę zrobimy za niego. W wypadkach awaryjnych oraz losowych przewidujemy również możliwość odebrania pojazdu z miejsca, w którym został zostawiony w wypadku sytuacji awaryjnej. 

Lista dostępnych samochodów, wraz z cenami za wynajem na określony okres jest dostępna pod tym linkiem. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą w formie online. Do każdego wynajmu pojazdu, który zostanie zrealizowany w całości przez internet, łącznie z płatnością, realizowany jest rabat 10% na całe zamówienie.

Wypożyczalnia samochodów - Gdańsk - informacje praktyczne 

Wypożyczalnia samochodów Kaizen Rent w Gdańsku znajduje się na jego wschodnim końcu, w obrębie dzielnicy Oliwa przy ulicy Spadochroniarzy 16. 

Punkt położony jest przy drodze ekspresowej S7, która służy za swego rodzaju obwodnicę Trójmiasta i ułatwia poruszanie się samochodami między Gdańskiem a Gdynią, bez potrzeby przebijania się przez zakorkowane miasta. Kolejnym atutem jest niewielka odległość od Portu Lotniczego. Wszyscy przylatujący do miasta samolotem mogą znaleźć nasz punkt i wybrać się do niego na pieszo.

Gdańsk, jak wspomniano wcześniej, jest największym ośrodkiem miejskim w północnej Polsce. Dzięki temu jest bardzo dobrze skomunikowanym miejscem i można się doń dostać na kilka sposobów”

 • Droga krajowa nr 6 - wiedzie od Niemieckiej granicy przy Szczecinie przez całe województwo Zachodniopomorskie, Koszalin i Słupsk,
 • Droga ekspresowa S7 - prowadzi z Trójmiasta do Warszawy przez Olsztyn,
 • Autostrada A1 - prowadząca z północy na południe kraju przez Łódź aż do Piotrkowa Trybunalskiego. 

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk - Lotnisko im. Lecha Wałęsy 

Dla wszystkich, którzy decydują się do Gdańska dolecieć skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów Kaizen Rent będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Jak wspomniano wcześniej, wypożyczalnia znajduje się praktycznie po drugiej stronie ulicy od Portu Lotniczego i można się tam dostać w kilka chwil na pieszo.

Klientom, którzy chcą dostać się do naszego punktu, zalecamy taksówkę, lub komunikację miejską z Dworca Gdańskiego. Można dostać się w okolice lotniska za pomocą linii autobusowej 210 w kierunku Osowa PKP.

Lista stacji benzynowych Gdańsk:

 • Lotos - Kartuska 383, 80-125 Gdańsk
 • BP - Jabłoniowa 51, 80-175 Gdańsk
 • Lotos - Spacerowa 50, 80-299 Gdańsk
 • BP - Juliusza Słowackiego 80, 80-281 Gdańsk 

Oddanie czystego auta to dobra praktyka wszystkich, którzy decydują się na skorzystanie z usługi jakie świadczy wypożyczalnia samochodów. Gdańsk posiada dużą ilość myjni. Poniżej znajduje się lista kilku z nich:

 • Delfin Myjnia Samochodowa 24/7 - Banińska 10A, 80-298 Gdańsk
 • Auto Myjnia - Kartuska 412, 80-125 Gdańsk
 • Beaver Myjnia - Jabłoniowa 2A, 80-175 Gdańsk
 • Myjnia Ręczna - Fieldorfa 25, 80-041 Gdańsk
 • 3f Myjnia 24h - Ignacego Matuszewskiego 80, 80-288 Gdańsk

Wszystkim, którym zależy na czasie ,nie polecamy przejeżdżania przez centrum miasta. Gdańsk, podobnie jak inne polskie metropolie cierpią na chroniczne zakorkowanie i bardzo powolne poruszanie się po mieście. Decydując się na wynajem aut, Gdańsk powinno się objeżdżać za pomocą okalającej go obwodnicy.

Poniżej znajduje się lista ulic, którymi nie zalecamy się poruszać. Zwłaszcza w godzinach szczytu, kiedy to obranie poniższych tras może skutecznie utrudnić dotarcie do celu. Godziny szczytu zaczynają się w okolicach godziny 4 i mogą trwać nawet przez 5 godzin:

 • okolice centrów handlowych znajdujących się w mieście
 • ulica Słowackiego - praktycznie nieprzejezdna na dwóch pasach od al. Grunwaldzkiej aż do Niedźwiednika
 • ulica Jaśkowa Dolina
 • ulica Świętokrzyska od Małomiejskiej do Niepłomickiej
 • Trakt Świętego Wojciecha

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.